Узбекистан став головним імпортером українського цукру

2095
Фото з вільних джерел

Узбекистан в травні поточного маркетингового року (2017 / 2018МГ, вересень-серпень) був основним імпортером українського цукру – 72% загального обсягу експорту.

Про це повідомляє прес-служба “Укрцукор”, передає Інтерфакс-Україна.

В цілому за травень вітчизняні виробники поставили на зовнішні ринки 54 тис. тонн цукру, що на 29% більше, ніж в попередньому місяці.

Основним імпортером українського цукру в травні знову став Узбекистан – 72%. Також, 11% поставок було здійснено в Великобританію, 5% – Азербайджан, 4% – Молдову, – зазначила глава аналітичного відділу “Укрцукор” Руслана пляшок, слова якої наводяться в повідомленні.

  • Як зазначається, за дев’ять місяців 2017/2018 МР експортовано 433,3 тис. тонн цукру, що на 36% менше, ніж за аналогічний період попереднього року.

    Торішній рекордний обсяг експорту цукру був пов’язаний зі сприятливою кон’юнктурою світового ринку, однак в цьому році ситуація дещо змінилася і профіцит солодкого піску оцінюється майже в 10 млн тонн. Тому не варто чекати високих цін ні в поточному, ні в наступному сезоні, – пояснила експерт.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.