Уряд компенсує відсоткові ставки при будівництві тваринницьких комплексів

2417

На компенсацію процентної ставки при будівництві нових тваринницьких комплексів буде передбачено 2,3 млрд грн.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він також додав, що уряд планує створити умови для збільшення поголів’я великої рогатої худоби і свиней.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на latifundist.com.

Нам потрібно, щоб м’яса в країні було більше. Ми будемо компенсувати з цих 2,3 млрд грн процентну ставку на будівництво нових тваринницьких комплексів в країні. Нові ферми, нові тваринницькі комплекси, нові молочні комплекси. Це дозволить нам наситити зсередини ринок України якісним м’ясом, якісним молоком, збільшити поголів’я тварин і це дозволить нам зменшити внутрішні ціни на цю продукцію, – повідомив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, що в пріоритеті держпідтримки в 2018 р буде тваринництво і садівництво. Планується профінансувати тваринництво в кілька етапів. По-перше, частина коштів піде на підтримку зростання поголів’я худоби, закупівлю молодняка ВРХ та дрібної рогатої худоби. По-друге, кошти будуть інвестуватися в будівництво тваринницьких ферм. По-третє, значна частина коштів піде на придбання устаткування переробної промисловості – часткову компенсацію його вартості.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here