“Укрзалізниця” збільшує навантаження зернових

1881

“Укрзалізниця” 20 липня завантажила 83 тис. тонн зерна, що на 18 тис. тонн або на 28% більше, ніж в аналогічну дату минулого року.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

За його словами, УЗ отримала в липні плани і заявки на забезпечення вагонів-зерновозів відправників.

По Україні в цілому план склав 17 475 вагонів. Факт виконання липневого плану станом на 20 липня складає 11 455 вагонів. До завершення місячного плану 6020 вагонів-зерновозів. З огляду на нинішню здатність УЗ щодоби навантажувати 1700 зерновозів, то ніяких проблем для виконання інших плану не існує, – заявив Балчун, коментуючи роботу УЗ з перевезення зернових вантажів.

Керівник залізничної компанії також зазначив, що УЗ забезпечує пряму навантаження судна в цьому сезоні.

Ніяких затримок або наднормативних затримок судна в порту не виникає, завантаження завершується вчасно, план склав 348 вагонів-зерновозів, факт виконання прямого варіанта на судно за станом на 20 липня складає 215 вагонів і інші вагони закінчать свою завантаження до 22 липня, – повідомив Балчун.

 • УЗ в 2017 році відремонтувала 2629 вагонів-зерновозів, з яких 47 – капітально. Крім того, повідомляється, що приватний парк зерновозів збільшився на 1000 одиниць.

  Робочий парк зерновозів на мережі УЗ становить 12 950 одиниць, з них інвентарних – 10 034, власних – 2916. Такої кількості спеціалізованого рухомого складу досить для перевезення понад 40 млн тонн зернових вантажів щорічно, заявляю в компанії.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.