Український стартап Kray підписав перші контракти на поставку агродронів в США та Канаду

2485

Український стартап Kray Technologies підписав перші контракти на виробництво агродронов. Основними замовниками проекту виступлять фермери з США і Канади.

Про це повідомляє Ліга.net, посилаючись на заяву засновника компанії Дмитра Сурду.

Стартап Kray Technologies працює над створенням агродрона, оснащеним технологією комп’ютерного зору: вона дозволяє розпізнавати перешкоди і автоматично ухилятися від них. За заявами представників проекту, дрон допомагає збільшити доходи фермерів і зменшити їх витрати. При внесенні добрив літаком залишаються охоплені ділянки поля, через що втрачається близько 4% врожаю. У свою чергу дрон Kray Technologies летить на висоті одного метра, завдяки чому захоплює більше площі посіву. У цьому випадку втрати врожаю становлять всього 0,5%.

Вартість дрона становить $50 000, але в майбутньому ця ціна знизиться. Пристрій одержав необхідні патенти для продажу в США. За інформацією Лига.net, компанія займеться розробкою десяти дронів, але Дмитро Сурду поки не розкриває точну цифру. «Десять не законтрактовано, але певний обсяг є», – без конретікі коментує засновник компанії.

 • За словами Сурду, стартап в загальній сумі залучив $ 350 000 інвестицій від сторонніх інвесторів. У 2016 році проект отримав грант Фонду цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.