Український фермерський стартап “Агроярд” переміг у національному конкурсі IT-стартапів Egap Challenge

3743
Фото: agroyard.com.ua

“Агроярд” – це майданчик, де фермери можуть в режимі аукціону продавати і купувати товар

Про це повідомляє Delo.ua.

Конкурс тривав півроку і завершився 25 травня на IForum, де були обрані з 375 претендентів найкращі 14 ІТ-стартапів і розподілені між ними 2 мільйони грн.

Важливо те, що ми розробляємо маркетплейс – можливість кожному постачальнику створити інтернет-магазин на сайті “Агроярд”, а також інтеграцію з “Прозоро”. Тобто аграрії на майданчику зможуть продавати державі. На даний момент співпраця з “Прозоро” на етапі, коли ми отримуємо доступ до тестової середовищі і починаємо розробку, – розповідає Олександр Степанов, керівник і співзасновник “Агроярд”.

“Агроярд” – перший майданчик, яка дала можливість двом користувачам укласти між собою договір купівлі-продажу просто онлайн.

Вразливий етап угоди – у нас покрито можливістю швидко відреагувати і створити домовленість, що буде мати юридичну силу. А потім вже в паперових документах посилатися на номер і дату електронного контракту в розділі” підстава “(для накладної, ТТН, рахунки-фактури і т . д.) і підписувати електронними ключами. Наприклад, ключами медок, і не тільки, – говорять в “Агроярде”.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here