Українські виробники органіки презентували свою продукцію в Європі

1525

На найбільшій європейській виставці органічних та здорових продуктів харчування, косметики та інших товарів органічного походження в м. Нюрнберг (Німеччина) цьогоріч представлено 15 українських компаній.

Про це розповіла заступник міністра агрополітики Ольга Трофімцева, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Агравері.

Цього року ми маємо 15 компаній, які представлені на українському національному стенді. Вони ставлять високу планку щодо стандартів виробництва, ― сказала Трофімцева.

Вона наголосила, що українське органічне сільське господарство є порівняно молодим сектором, а тому стикається з великою кількістю викликів.

Сьогодні в Україні понад 400 тис. га знаходиться під органічним виробництвом. За даними експертів, маємо понад 200 сертифікованих виробників, а за два роки експорт зріс в 14 разів. Це все вимагає від міністерства на сьогодні більш швидкої та системної роботи в галузі, і основним завданням залишається формування повноцінної, прозорої та ефективної законодавчої бази, ― зазначила заступник міністра.

 • За словами Трофімцевої, Україна має всі необхідні передумови, щоб стати органічним хабом не лише європейським, але й глобальним.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.