Українські цукрові заводи активно модернізують виробництво

1804
Фото: Latifundist.com

Бурякоцукрова галузь України останнім часом здійснила неймовірний прорив в підвищенні якості продукції, зокрема, цукрові заводи активно модернізують виробництво і для виготовлення однієї тонни цукру потрібно все менше і менше буряків.

Про це повідомила керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» Руслана Бутило, передає прес-служба асоціації. Передає Агравері.

«Окрім того, збільшується середня потужність цукрових заводів ― за 5 років на 740 т цукрових буряків на добу, а за 25 років ― 1,2 тис. т цукрових буряків на добу», ― прокоментувала Бутило.

Що стосується експортного потенціалу галузі, вітчизняні виробники за останній рік зуміли повністю змінити географію поставок та наростити виробництво цукру І категорії, який користується попитом на міжнародній арені.

«За 2016/2017 МР реалізували на зовнішні ринки 732 тис. т цукру і лідером з імпортерів є Шрі-Ланка. Проте, ринок ЄС є пріоритетом номер один для виробників, тому ми неодноразово наголошували на необхідності збільшити квоти на поставки цукру в ЄС в 15 раз до 200 тис. т», ― пояснила Бутило.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.