Українські аграрії за рік експортували сільгосппродукцію на $ 15,2 млрд

1531

У порівнянні з попереднім роком обсяги експорту зросли на $ 4 млрд, а частка сільгосппродукції в загальному обсязі експорту становила 42%

Експорт товарів аграрної галузі за підсумками 2016 року склав $ 15,2 млрд, що на $ 4 млрд більше ніж у 2015 році. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Мінагрополітики України.

При цьому, частка сільськогосподарської продукції в загальному експорту країни склала 42%. Найбільше зростання експорту спостерігався у виробників жирів та олії тваринного або рослинного походження – на 20% в порівнянні з попереднім періодом. Абсолютний показник по цій категорії склав майже $ 4 млрд.

 • Найбільше в грошовому еквіваленті було експортовано продуктів рослинного походження – більш ніж $ 8 млрд. У тому числі експорт зернових культур склав $ 6 млрд.

  У 2016 році було поставлено за кордон готових харчових продуктів на $ 2,45 млрд і живих тварин з продуктами тваринного походження на $ 0,78 млрд.

  За підсумками минулого року в Україні імпортували сільськогосподарську продукцію на загальну суму $ 3,89 млрд, що більше, ніж 2015 року на $ 0,59 млрд. Таким чином, в 2016 році було сформовано позитивне зовнішньоторговельне сальдо по товарах сільськогосподарської галузі в розмірі $ 11,4 млрд .


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.