“Українська ягідна гільдія” інвестує близько 30 млн грн в будівництво першої черги ягідного розплідника

4372

ТОВ “Українська ягідна гільдія”, член ягідного кооперативу “Агровесна-2011”, планує запуск першої черги розплідника в Макарівському р-ні Київської області, будівництво якого має завершитися до кінця поточного року.

“Сума інвестицій в розплідник становить близько 30 млн грн. Основна діяльність – розмноження, дорощування з подальшою реалізацією розсади та саджанців основних ягідних культур: суниця садова, малина чорниця високоросла, а також ожина”, – сказав агентству “Інтерфакс-Україна” власник компанії Вадим Скороход.

За його словами, будівництво розплідника було розпочато в березні 2017 р. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

На сьогодні, паралельно з будівництвом, компанія займається отриманням ліцензій на можливість в наступні роки розмножувати й розповсюджувати якісний посадковий матеріал ягідних культур іноземної селекції. Переговори ведуться як з американськими селекційними компаніями, так і з європейськими.

“Місія ТОВ” Українська ягідна гільдія “- забезпечити виробників України якісним, ліцензованим посадковим матеріалом найвідоміших і продуктивних сортів ягідних культур. У свою чергу це дасть українським виробникам можливість сертифікувати свою продукцію за європейськими стандартами та вийти на експортне постачання”, – уточнив В. Скороход.

- РЕКЛАМА -
 • Власник компанії відзначив, що на реалізації першої черги розплідника зупинятися не має наміру.

  “Наш п’ятирічний план – розширення площ і будівництво in-vitro лабораторії”, – додав власник “Української ягідної гільдії”.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here