Українська олійна продукція відповідає міжнародним стандартам

1789
Фото з вільних джерел

Олійні культури, вирощені в Україні, і рослинні олії за базовими показниками та показниками безпеки в цілому відповідають міжнародним стандартам.

Аріна Корчмарьова, пише «АПК-Інформ».

«Українська соняшникова олія експортується більш ніж в 100 країн світу. При цьому велика частина експорту припадає на азіатські країни ― Індію, Китай, Судан, Іран, Ірак та інші. Кожна країна-імпортер має свої вимоги до якісних показників соняшникової олії, при цьому перелік показників може бути однаковим, відмінності будуть тільки в лімітах того чи іншого показника», ― уточнила вона.

За словами експерта, до основних контрольованих показників належить вологість, нерозчинні домішки, кислотність, пероксидне число, седименти, йодне число, фосфор, жирнокислотний склад, залишкові пестициди, поліароматичні вуглеводні ПАУ (бензо (а) пірен), загальні стироли (включаючи холестерол) залишкові розчинники, діоксини та важкі метали.

 • «Наша компанія постійно контролює вимоги по кожному напрямку, оскільки є країни, які змінюють перелік показників і їх ліміти щороку», ― додала експерт.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.