Українська ферма «Агролайф» вирощує фундук за методом in vitro

4250

Фермерське господарство «Агролайф» з одеським кооперативом «Горіх Причорномор’я» експериментально вирощують саджанці фундука за методом in vitro

Новина повідомляє Agronews.org з посиланням на Рropozitsiya.com.

Нова технологія in vitro, вирощування під скляним ковпаком, дозволяє отримати якісний посадковий матеріал, а також скоротити витрати на виробництво фундука в цілому. Такі саджанці мають сильний імунітет і практично не потребують обробки додатковими засобами захисту.

«Технологія мікроклонального розмноження рослин in vitro має дві незаперечні переваги – це швидкість отримання однорідної продукції і якість посадкового матеріалу», – акцентує голова «Агролайф» Володимир Хомут.

Лабораторія функціонує цілий рік, роботи проводяться в ламінарному шафі, де створена надчисте середовище, необхідне для маніпуляцій з біологічними продуктами. Саджанці висаджують в чистий торф, де рослини міцніють близько трьох місяців. Шлях до готового саджанця триває півроку.

 • Вирощування горіхів за методом in vitro вже існує в США та Ірані, успіх відзначають і турецькі агрономи.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.