Україна збільшує експортний потенціал насіння

2046

Мінагрополітики спільно з асоціацією «Українське насіннєве товариство» представили звіт про виробництво насіння цукрового буряку в Україні, який був схвалений під час щорічних зборів учасників Насіннєвих Схем Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) у м. Прага (Чеська Республіка).

Захід відбувся за запрошенням Секретаріату Насіннєвих Схем Організації економічного співробітництва та розвитку та в рамках заходів з виконання Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Організацією економічного співробітництва та розвитку про поглиблення співробітництва на 2017-2018 роки.

Під час заходу українська сторона взяла участь у обговоренні декількох питань. Зокрема, щодо внесення змін у правила, які стосуються розширення членства у Насіннєвих Схемах та фінансових зобов’язань країн-учасників.

 • Результатом обговорення стало погодження на розширення участі України у Насіннєвих Схемах у контексті цукрового та кормового буряку. Також було прийнято рішення, що Секретаріат ОЕСР подасть рекомендації щодо розширення участі України у Насіннєвих Схемах Комітету з сільського господарства та Раді ОЕСР.


  Довідково: Згідно з рішенням Ради ОЕСР від 16 листопада 2009 року Україна приєдналась до Насіннєвих Схем ОЕСР в контексті зернових (кукурудза та сорго). 19 грудня 2014 року(рішення № С (2014) Україна розширила участь у насіннєвих Схемах ОЕСР щодо насіння хрестоцвітих, олійних та прядивних культур. У червні 2016 року Мінагрополітики звернулось до Секретаріату ОЕСР із заявою стосовно розширення участі у насіннєвих Схемах щодо цукрового та кормового буряку.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.