Україна збільшила виручку від експорту м’яса в 1,5 раза

2372
Фото: Тернопільський м’ясокомбінат

Українські підприємства за дев’ять місяців поточного року експортували м’ясної продукції на 397 мільйонів доларів, що в 1,5 рази більше порівняно з аналогічним періодом минулого року

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на УНІАН

Відповідно до повідомлення прес-службу Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” протягом січня-вересня 2017 року обсяги експорту продукції м’ясної групи збільшилися проти відповідного періоду 2016 року майже в 1,5 рази – з 271 мільйона доларів до 397 мільйонів доларів.

 • У порівнянні з 2015 роком, коли позиції основного імпортера українського м’яса і субпродуктів утримувала Росія, в 2017 році впевнено тримають країни Європи та Азії. Так, за дев’ять місяців 2017 року найбільше вітчизняної м’ясної продукції закупили Єгипет (17,1%), Нідерланди (14,3%), Ірак (8,8%), Білорусь (8,4%) та Азербайджан (7,6%). Постійними крупними імпортерами українського м’яса залишаються також Гонконг, Німеччина, Грузія і Казахстан.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.