Україна збільшила експорт меду в 1,5 рази

1797
Мед \ AgroNews.ORG

Експорт українського меду за 7 місяців 2017 виріс на 57% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав $ 35,3 млн

Протягом цього періоду 91% меду було експортовано до 10 країн. Найбільший приріст склав експорт до Бельгії, за нею йдуть Канада, Іспанія, США, Данія та Франція.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на delo.ua.

Зростання експорту меду стало наслідком ефективної стратегії українських експортерів меду, орієнтованих в основному на стабільні ринки ЄС, Туреччини та Північної Америки. За підсумками 2017 року експорт меду покаже ще більш значне зростання. Цьому сприяє цілий комплекс чинників — збільшення квоти експорту в ЄС, підписання угоди про вільну торгівлю з Канадою, початок роботи великого заводу з переробки меду та інші, — зазначив віце-президент УСПП, координатор Центру підтримки експорту при УСПП Денис Красніков.

Частка країн ЄС за січень–липень 2017 року становила понад 50%. Крім того зафіксовано стрімкий ріст попиту в країнах Північної Америки, частка яких склала 39% від загального експорту.

 • Це дозволяє прогнозувати значне зростання експорту українського меду за підсумками нинішнього року.

  Нагадаємо, експорт українського меду стабільно зростає, починаючи з 2013 року. У минулому році обсяг експорту меду склав $97 млн (60 тис. т), що на 15% більше ніж в 2015 році, і майже на 83% перевищує показник 2013 року.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.