Україна залишає азіатські ринки пшениці

1695

Згідно лютневим оцінками Австралійського бюро сільськогосподарської та ресурсної економіки (ABARES), виробництво пшениці перевищило рекордний прогноз, опублікований у грудневому звіті. Фермери зібрали 35,1 млн. тонн пшениці, або на 11 млн. тонн (45%) більше, ніж в 2015/16 сезоні.

Це призвело до істотних експортним лишків. З огляду на той факт, що основні ринки збуту австралійської пшениці лежать в Азії, чорноморські країни, особливо Україна, а також США і Аргентина в даний час уважно спостерігають за експортним успіхом австралійських трейдерів,

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УкрАгроКонсалт.

 • Таким чином, для реалізації намічених рекордних запасів пшениці австралійські трейдери в першій половині 2016/17 сезону почали знижувати експортні ціни. У листопаді спостерігалося їх різке падіння по найближчих постачання. Якщо додати сюди вигідні фрахтові ставки для австралійської пшениці по азіатським напрямками, більш низька ціна на базисі ФОБ зробила її досить конкурентоспроможною в порівнянні з експортом з інших країн. Так, січневі відвантаження пшениці з Австралії виявилися рекордно високими, склавши 2554,3 тис. тонн (+ 68% в порівнянні з січнем 2016 р.)


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.