Україна за кілька днів вибрала річну квоту ЄС на імпорт меду

2076
Мед \ AgroNews.ORG
Мед \ AgroNews.ORG

Тарифні квоти на імпорт країнами ЄС українського меду на 2017 рік вже вичерпані.

Станом на 11 січня 2017 року квоти на імпорт українського меду європейськими країнами вичерпано на 100%, на 64% вичерпана квота на цукор, на 78% – на виноградні та яблучні соки. Про це розповіла заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.  Повідомляє Національний промисловий портал.

«Як і в минулому році, українська аграрна продукція користується великим попитом серед європейських імпортерів. Про це свідчать показники використаних квот станом на 11 січня 2017 року. Наприклад, вже повністю використано обсяги тарифних квот для безмитного експорту українського меду. Квота на імпорт м’яса птиці на перший квартал поточного року також повністю вичерпана»,- розповіла заступник міністра.

За словами Ольги Трофімцевої, за 2016 рік було використано повністю квоти на мед, цукор, овес, ячмінну крупу та борошно, солод, кукурудзу, оброблені томати та інші продуктові групи.  «Нова статистика знову підкреслює важливість нашої роботи у питаннях розширення доступу українських аграрних експортерів до ринків ЄС. Це питання буде залишатись в 2017 році на порядку денному роботи нашої команди», – підкреслила Ольга Трофімцева.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

3 КОМЕНТАРІ

  1. В оригіналі – “імпорт країнами ЄС”.
    У вас – “Україна за кілька днів вибрала річну квоту ЄС на імпорт меду”. У вас повинно було бути, як в оригіналі або “експорт до країн ЄС”.
    Експорт – країна вивозить. Імпорт – країна ввозить.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.