Україна встановила рекорд з експорту меду

3168
Мед \ AgroNews.ORG

Серед покупців українського меду на іноземному ринку продовжують лідирувати США.

Україна в 2017 році експортувала рекордний обсяг меду. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила консультант міжнародної продовольчої організації FAO Анна Бурка, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Хроніка.інфо.

Так, за даними експерта, за перші шість місяців поточного сезону Україна експортувала 29,6 тис. тонн меду. Цей показник практично вдвічі перевищує минулорічний обсяг меду і є найбільшим за всю історію незалежності України.

Найбільший обсяг продукції було експортовано в березні-квітні 2017 року, коли обсяг експорту склав 7 і 6,1 тис. тонн відповідно, і тим самим перевищив показники минулого року в 3,5 рази.

- РЕКЛАМА -
 • Серед покупців українського меду на іноземному ринку продовжують лідирувати США. Їх частка в загальному українському експорті становила майже 37%. Як стверджує Ганна Бурка, ця тенденція буде зберігатися і надалі, оскільки на ринку США зараз характерні підвищений інтерес і попит на мед серед населення.

  Однак на тлі зростаючого попиту, ринок США лише на 30% відсотків забезпечується продукцією американського виробництва, а основна частка 70% забезпечується імпортними поставками, що відповідно відкриває непогані можливості для України.

  На другому місці в рейтингу країн-покупців українського меду знаходиться Німеччина, з часткою 19,9%, а на третьому Польща – з показником 10,8%.

  Варто відзначити, що найбільший обсяг меду Україна традиційно експортує в другій половині сезону, за даними офіційної статистики, в період з липня по грудень 2016 року, на зовнішні ринки було продано майже 42 тис. Тонн меду або 75% від річного обсягу.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here