Україна встановила рекорд з експорту меду

3207
Мед \ AgroNews.ORG

Серед покупців українського меду на іноземному ринку продовжують лідирувати США.

Україна в 2017 році експортувала рекордний обсяг меду. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила консультант міжнародної продовольчої організації FAO Анна Бурка, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Хроніка.інфо.

Так, за даними експерта, за перші шість місяців поточного сезону Україна експортувала 29,6 тис. тонн меду. Цей показник практично вдвічі перевищує минулорічний обсяг меду і є найбільшим за всю історію незалежності України.

Найбільший обсяг продукції було експортовано в березні-квітні 2017 року, коли обсяг експорту склав 7 і 6,1 тис. тонн відповідно, і тим самим перевищив показники минулого року в 3,5 рази.

 • Серед покупців українського меду на іноземному ринку продовжують лідирувати США. Їх частка в загальному українському експорті становила майже 37%. Як стверджує Ганна Бурка, ця тенденція буде зберігатися і надалі, оскільки на ринку США зараз характерні підвищений інтерес і попит на мед серед населення.

  Однак на тлі зростаючого попиту, ринок США лише на 30% відсотків забезпечується продукцією американського виробництва, а основна частка 70% забезпечується імпортними поставками, що відповідно відкриває непогані можливості для України.

  На другому місці в рейтингу країн-покупців українського меду знаходиться Німеччина, з часткою 19,9%, а на третьому Польща – з показником 10,8%.

  Варто відзначити, що найбільший обсяг меду Україна традиційно експортує в другій половині сезону, за даними офіційної статистики, в період з липня по грудень 2016 року, на зовнішні ринки було продано майже 42 тис. Тонн меду або 75% від річного обсягу.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.