Україна витісняє ЄС на ринку ячменю Північної Африки

1885

У першій половині 2016/17 сезону обсяги світового експорту ячменю відставали від рівня попередніх двох сезонів на тлі скорочення попиту з боку топ покупців. Основні експортери знизили поставки ячменю на зовнішні ринки на 21%.

При цьому основна боротьба відбувається за ринки збуту тих країн, які продовжують нарощувати імпорт даної культури або ж зберігають його на торішньому рівні. Йдеться про зростаючих ринках деяких країн Північної Африки, зокрема про Алжирі, Йорданії, Марокко, Тунісі, які особливо залежні від імпорту зерна через нестабільні кліматичні умови. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УкрАгроКонсалт.

Варто зазначити, що для країн Причорномор’я конкуренцію в даному регіоні складають тільки країни ЄС. Позиції ЄС значно ослабли в поточному сезоні через зниження якості врожаю ячменю в топ експортері – Франції, а також скорочення виробництва в інших європейських експортерах – Великобританії і Німеччині.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.