Україна веде переговори з 22 країнами щодо можливості поставок продукції тваринного походження на їх ринки

- РЕКЛАМА -

Право експорту продуктів харчування тваринного походження за 2017 рік отримало 61 українське підприємство, внаслідок чого перелік експортерів цієї продукції розширився до 728 агровиробників з України.

Повідомляє УНІАН з  посиланням на прес-службу Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

“У 2017 році завдяки спільним зусиллям держави і бізнесу відбулося розширення географії експортних поставок продукції тваринного походження. Зокрема, кількість українських підприємств, які отримали право експорту харчових продуктів тваринного походження, збільшилася до 728”, – йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби, вітчизняні виробники протягом 2016-2017 років відкрили і відновили експорт на ринки ЄС (молочні продукти), КНР (молочні продукти, яловичина), Ізраїлю (столове яйце, корми для домашніх тварин), Об’єднаних Арабських Еміратів (м’ясо птиці і продукти з нього, яловичина, м’ясо овець і продукти з нього), Королівства Саудівська Аравія (м’ясо птиці та продукти з нього), Єгипту (яловичина), Гонконгу (столове яйце), Чорногорії (м’ясо птиці, мед), Сербії (м’ясо птиці ), Боснії і Герцеговини (м’ясо птиці), Лівану і Танзанії (м’ясо птиці та продукти і з нього).

Як повідомлялося раніше, експорт української аграрної продукції за підсумками 2016 року зріс на 4,5% в порівнянні з 2015 роком і склав 15,5 мільярда доларів. Головними продуктами експорту традиційно були зернові культури, рослинне масло і насіння олійних культур, соя, цукор і м’ясо.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ

Редактор Національного промислового порталу