Україна в 2016 р експортувала 28 тис. тонн м’яса птиці в ЄС

1764

Протягом 2016 року в ЄС експортовано 27,8 тис. т м’яса птиці з України. Наша держава отримала 3 місце серед країн-експортерів цієї продукції.

Про це говорили під час круглого столу «Птахівництво 2017», який проходив в рамках виставки «Зернові технології 2017», повідомляє Національний промисловий портал.

Відзначається, що поголів’я птиці в Україні в 2016 р склало 213 млн.

Київ-Черкаси-Вінниця – центр виробництва м’яса птиці в Україні. Максимально поголів’я птиці зросло в Сумській області на 13%. Мінімальні показники в Закарпатській, Кіровоградській та Херсонській областях, – розповіли експерти.

 • Згідно з повідомленням, з 2014 по 2016 рр виробництво курячих яєць в Україні скоротилося на 23%.

  «Також відбулося драматичне падіння ціни на продукцію птахівництва на тлі падіння купівельної спроможності українців. Експорт яєць в шкаралупі склав 50,8 тис. Т в 2016 р 70% експорту яєць довелося на ОАЕ, Ірак. Перспективними для України напрямками експорту яєць є Німеччина, Ірак, Гонконг, ОАЕ, Японія », – відзначили експерти.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.