Україна у 2016/2017 МР збільшила експорт цукру у 33 рази ― Кутовий

1886

Україна у 2016/2017 МР у порівнянні з попереднім періодом збільшила експорт цукру у 33 рази ― до 344 тис. тонн. Такого результату досягнуто завдяки системній та злагодженій роботі всієї виробничої ланки ― від виробників цукрових буряків до переробників.

Про це повідомив міністр агрополітики Тарас Кутовий під час І Міжнародного конгресу для виробників та переробників цукрових буряків, передає прес-служба відомства.

«Визначний момент попереднього року ― збільшення у цукровій галузі всіх показників. Це великі показники, які фактично створюють передумови для подальшого зростання галузі», ― сказав міністр.

Він додав, що українські аграрії виростили не лише гарний врожай цукрових буряків, але й якісний. Покращення якості сировини дало змогу у поточному сезоні отримати 6,9 тонн цукру з одного гектару, що втричі більше, ніж в 2010 році. Завдяки зростанню врожайності у 2016 році валовий збір цукрових буряків із площі 290 тис. га склав 13,2 млн тонн, тоді як у 2000 році таку ж кількість цукросировини було зібрано із площі у 747 тис. га.

«2016 рік можна визначити як рік чіткої динаміки. На 25% до попереднього року збільшилися площі під цукровим буряком, на 30% ― виробництво цукросировини, на 40% ― виробництво цукру. Така динаміка вражає, якщо говорити про світову практику», ― зазначив очільник аграрного міністерства.

 • Також Кутовий висловив впевненість, що цукрова галузь має фахівців, здібності і сили щоб рухатися вперед.

  «У галузі дуже амбітні плани ― цьогоріч експортувати мільйон тонн цукру. Дуже добре коли бажання та амбіції досягаються», ― сказав міністр.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.