Україна та Республіка Мальта зацікавлені у розробці спільних проектів в аграрному секторі

Особливо вигідна для бізнесу обох сторін може бути аграрна логістика

За словами заступника Міністра аграрної політики Ольги Трофімцевої, створення дистрибуційного центру може бути цікавим для окремих видів аграрної та харчової продукції, включаючи перероблену продукцію, яка експортується до країн Африки.

Для нас важливо сформувати конкретну бізнес-модель роботи такого дистрибуційного центру для української харчової продукції на Мальті, враховуючи всі економічні фактори. Такі, як наявні угоди про вільну торгівлю, наявні імпортні та експортні регулювання щодо окремих товарних груп та інші. Тому що основним принципом має бути привабливість такого проекту для двох сторін,- відмітила Ольга Трофімцева.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

Читайте також:  Гнідавський цукровий завод буде виробляти цукор з органічного буряка

З метою пришвидшення реалізації даного проекту, сторони домовились про створення двосторонньої технічної групи для напрацювання концепції бізнес-моделі дистрибуційного центру. Дана технічна група має надати свої пропозиції щодо бізнес-моделі протягом найближчого часу.

Товарообіг України та Мальти, за результатами 2016 року, склав 1,116 млн дол. США. Експорт становив  0,954 млн дол. США. Ключові товари: зернові злаки; олія ;залишки і відходи харчової промисловості. Імпорт – 0,162 млн дол. США. Основа імпорту: спирт; шроти та інше;вина.

You may also like...

%d блогерам подобається це: