Попри складність доступу на європейський ринок та його специфіку, українські аграрії поступово нарощують поставки своєї продукції до ЄС

- РЕКЛАМА -

За 10 місяців 2017 року експорт продукції сільського господарства та харчової промисловості збільшився на майже 23% по відношенню до аналогічного періоду минулого року, до $14,7 млрд. Основними експортні позиції були: соняшникова олія, кукурудза, пшениця, насіння ріпаку, соя, м’ясо та субпродукти домашньої птиці.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Agravery 

Що стосується Європи, то за 10 місяців поточного року експорт української продукції до ЄС збільшився на 41% (або на $1,4 млрд) до $4,69 млрд.

В розрізі конкретних товарів, поза традиційно-сировинними, що формують український експорт, я виділив би мед, експорт якого за підсумками цього року очікується на рівні 60 тис. тонн, вдвічі більше, ніж в минулому, та різноманітний асортимент органічної продукції, яка в основному експортується до європейських країн― сказав перший заступник міністра агрополітики Максим Мартинюк.

Найбільше з ЄС імпортувались екстракти та концентрати з кави, чаю та готові продукти на їх основі, готові соуси, тютюн та вироби з нього, шоколад та продукти з какао-бобів.

Так, зовнішньоторговельний обіг між Україною та країнами ЄС за 10 місяців 2017 року збільшився на 32,2% (або на $1,6 млрд) порівняно з аналогічним періодом 2016 року та склав $6,5 млрд. Позитивне сальдо збільшилось на 65,5% і становить $2,9 млрд.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ

Редактор Національного промислового порталу