Україна отримала шанс стати головним світовим виробником цукру

1893
(с) Forbes Україна
(с) Forbes Українацу

Україна має всі шанси стати одним з головних виробників цукру в світі і ліквідувати недолік цукру.

Про це розповів виконавчий директор Міжнародної організації по цукру (ISO) Хосе Ореві під час першого міжнародного конгресу SUGAR WORLD 2017. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Latifundist.

Збільшення обсягів виробництва цукру, яке Україна показала в минулому році, говорить про те, що ваша країна – великий гравець на світовому ринку. Ми будемо контролювати відповідність українського цукру світовим вимогам. Але у вас є великий потенціал, і вам потрібно його використовувати, – підсумував Хосе Ореві.

Він зазначив, що в найближчому майбутньому в світі збільшитися споживання цукру і виросте потреба в низьковуглецевої переробці.

Протягом останнього десятиліття ми спостерігаємо зростання споживання на 2% в рік. Таким чином, до 2025 р споживання цукру збільшитися на 32 млн т. І це з огляду на тільки демографічне зростання. Крім нього, на споживання також впливає збільшення доходів населення і збільшення кількості галузей виробництва, – повідомив Хосе Ореві.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.