Україна може стати основним експортером сої в Європу

1807

Сільське господарство в світі вже може прогодувати 12 млрд людей. Але Україна втрачає європейський ринок – який і платоспроможний і географічно близький до нас. Це ринок дефіцитний по сої і рослинному протеїну.

Про це повідомила регіональний директор асоціації «Дунайська соя» в Україні Інна Ільєнко на конференції «Соя і продукти її переробки: ефективне виробництво, раціональне використання», яка проходить в рамках виставки «Зернові технології 2017», перерає Latifundist.

Чому так відбувається? 60% європейських споживачів намагаються уникати продуктів з вмістом ГМО. Постає питання залишків пестицидів в продуктах харчування. Є дуже дискусійне питання по гліфосату- зазначила Інна Ільєнко.

Вона додала, що соя в Європі має негативний імідж. Коли європейці підрахували, що в 1 кг свинини, який споживає європеєць, призводить до 66% викидів СО2, то взяли курс на зниження споживання сої через океан. Це є наслідком того, що соя в основному імпортується з Південної Америки. Її інтенсивне вирощування призводить до вирубки тропічних лісів.

До 2025 року в Європі планують на 50% забезпечити європейські потреби по сої за рахунок європейського виробництва. У тому числі і за рахунок України, яка зараз є №1 з виробництва цієї культури в Старому Світі – повідомила Інна Ільєнко.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.