Україна і ОАЕ планують активізувати спільну роботу в аграрній сфері

1644

Україна і Об’єднані Арабські Емірати мають намір активізувати спільну роботу в аграрному секторі як на рівні урядів, так і на бізнес-рівні.

Про це йшла мова під час зустрічі заступника міністра аграрної політики і продовольства України з питань європейської інтеграції Ольгі Трофімцевой з міністром зміни клімату та навколишнього середовища ОАЕ Тані Ахмедом Аль Зеюді, повідомила 27 лютого прес-служба Мінагропроду, передає Національний промисловий портал.

Об’єднані Арабські Емірати зацікавлені в подальшій диверсифікації імпорту продуктів харчування для населення своєї країни, а Україна може бути одним з важливих постачальників. Ми хочемо активізувати роботу між нашими країнами в аграрному секторі як на рівні урядів, так і на бізнес-рівні, – сказала вона.

Як відзначили О.Трофімцева і Т.Зеюді, торгівля між Україною та ОАЕ в аграрній сфері має потенціал для збільшення обсягів і розширення переліку продуктів, що поставляються з України.
У ході зустрічі сторони домовилися про можливість організації бізнес-місії для представників зацікавлених компаній з ОАЕ для встановлення прямих контактів з потенційними українськими партнерами, експортерами та ознайомлення з інвестиційними можливостями в аграрному секторі.

 • О.Трофімцева також повідомила про зацікавленість колег з ОАЕ в розробці меморандуму про взаєморозуміння з метою формування пріоритетних напрямків співпраці та полегшення вирішення окремих робочих питань, таких як сертифікація халяльної продукції і т.п.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.