Україна експортує 99% органічних злакових та олійних культур

1962
Фото з вільних джерел

Господарства, які вирощують злакові та олійні культури без єдиних хімічних добрив, практично повністю працюють на експорт

В Україні зараз багато господарств мають намір переходити на органічне виробництво: продукція, вирощена під українським сонцем і на українських чорноземах, дуже високо цінується в Європі. Тому майже вся органічна продукція відправляється на експорт. Основними експортери є країни ЄС, Канада, США.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на еizvestia.com.

Херсонському підприємцю С. Ковтуну довелося п’ять років відпрацьовувати технології вирощування еко-культур, проходити сертифікацію. Хлібороб зазначає, що виробництво органічної продукції – це справжнє мистецтво.

Людина, яка хоче вирощувати органічну продукцію, перш за все, повинна повірити, що це можливо. Друге – дбайливо ставитися до того, що нас оточує, – відзначає він.

- РЕКЛАМА -
 • Більш того, органічне виробництво стає дуже перспективним бізнесом, а виробництво органічної продукції може стати справжнім козирем для українських експортерів.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here