У порту Рені збудують високотехнологічний комплекс з перевалки органічного зерна

1764

У Ренійському морському порту намір реалізувати проект будівництва високотехнологічного інфраструктурного комплексу з перевалки та переробці органічного зерна. Технологія комплексу буде відповідати стандартам і правилам Європейського інституту органічного господарства (FIBL). Обсяг приватних інвестицій повинен скласти 1,6 млн доларів.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на АМПУ.

Проект реалізує компанія ТОВ “Біо-Лайн-Рені” в рамках закону про спеціальну економічну зону (ВЕЗ) “Рені”. У Ренійському порту розраховують, що проект дасть новий вантажопотік обсягом до 120 000 тонн на рік. Плановане збільшення суднозаходів в порт складе, за попередніми оцінками, 80 – 90 судів.

- РЕКЛАМА -
 • Також реалізація проекту дозволить створити додатково 30 робочих місць, дасть додаткові податкові надходження в обсязі 762 тис. Грн. Уже через два роки з початку роботи річні бюджетні відрахування повинні будуть складати додатково 3 – 3,5 млн грн.

  Повідомляється, що інвестиційний проект був затверджений під час чергового засідання Ради порту.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here