На фоні загального зменшення поголів’я усіх видів тварин в усіх господарствах у 2016 році у деяких регіонах є позитивні зрушення у вирощуванні великої рогатої худоби (ВРХ).

- РЕКЛАМА -

Про це повідомив директор Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», академік НААН Юрій Лупенко, передає Агравері.

За його словами, минулого року поголів’я великої рогатої худоби зросло в усіх категоріях господарств Вінницької, Житомирської, Запорізької, Миколаївської, Сумської та Хмельницької областей.

«Сільгосппідприємствам Рівненській області вдалося утримати поголів’я великої рогатої худоби ― 31,6 тис. голів у 2016 році проти 31,5 тис. голів у 2015 році. Збільшили поголів’я ВРХ фермери шести регіонів ― Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Полтавської та Тернопільської областей. Причому фермерські господарства Івано-Франківщини збільшили поголів’я цієї категорії тварин на 1,4 тис. голів, тобто в 1,4 разу», ― зазначив Лупенко.

Він додав, що поголів’я корів зросло лише у сільгосппідприємствах Тернопільської області ― на 600 голів (5,7%). Їх поголів’я збільшилося також у фермерських господарствах Житомирської, Івано-Франківської та Полтавської областей.

«Такі результати свідчать про наявність у вітчизняних тваринників можливостей щодо збереження та нарощування поголів’я», ― підсумував Лупенко.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ

Головний редактор Національного промислового порталу