У деяких областях зросло поголів’я великої рогатої худоби

1947

На фоні загального зменшення поголів’я усіх видів тварин в усіх господарствах у 2016 році у деяких регіонах є позитивні зрушення у вирощуванні великої рогатої худоби (ВРХ).

Про це повідомив директор Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», академік НААН Юрій Лупенко, передає Агравері.

За його словами, минулого року поголів’я великої рогатої худоби зросло в усіх категоріях господарств Вінницької, Житомирської, Запорізької, Миколаївської, Сумської та Хмельницької областей.

«Сільгосппідприємствам Рівненській області вдалося утримати поголів’я великої рогатої худоби ― 31,6 тис. голів у 2016 році проти 31,5 тис. голів у 2015 році. Збільшили поголів’я ВРХ фермери шести регіонів ― Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Полтавської та Тернопільської областей. Причому фермерські господарства Івано-Франківщини збільшили поголів’я цієї категорії тварин на 1,4 тис. голів, тобто в 1,4 разу», ― зазначив Лупенко.

Він додав, що поголів’я корів зросло лише у сільгосппідприємствах Тернопільської області ― на 600 голів (5,7%). Їх поголів’я збільшилося також у фермерських господарствах Житомирської, Івано-Франківської та Полтавської областей.

«Такі результати свідчать про наявність у вітчизняних тваринників можливостей щодо збереження та нарощування поголів’я», ― підсумував Лупенко.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.