У 9 разів збільшився експорт українських яблук до країн ЄС

1187
 • Як інформує Укрінформ українські виробники скористалася можливістю стрімко збільшити експорт яблук в Європейський Союз завдяки зниженню виробництва цієї продукції в європейських країнах.

  Повідомляє Національний промисловий портал.

  Згідно з офіційними звітами, за липень-січень сезону-2017/18 Україна експортувала в країни Євросоюзу 9,2 тис. тонн яблук. Для порівняння: за аналогічний період попереднього сезону експорт українського яблука в ЄС ледь перевищував 1 тис. тонн, причому в даному випадку мова йшла про фрукти для подальшої переробки.

  Всього ж за 7 місяців сезону-2017/18 Україна експортувала 21 тис. тонн яблук, що в 2,3 рази більше, ніж з липня по січень минулого сезону. Тільки в січні попереднього року експорт українського яблука досяг 4,2 тис. тонн, тим самим перевищивши показник за аналогічний місяць роком раніше в 1,8 рази.

  Головним покупцем українського яблука залишається Білорусь, яка також активно нарощує обсяги імпорту цієї продукції. За липень-січень нинішнього сезону Україна відвантажила в зазначеному напрямку 11,4 тис. тонн яблук, що в 1,6 рази більше, ніж за аналогічний період попереднього сезону.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.