У 9 разів збільшився експорт українських яблук до країн ЄС

1013

Як інформує Укрінформ українські виробники скористалася можливістю стрімко збільшити експорт яблук в Європейський Союз завдяки зниженню виробництва цієї продукції в європейських країнах.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Згідно з офіційними звітами, за липень-січень сезону-2017/18 Україна експортувала в країни Євросоюзу 9,2 тис. тонн яблук. Для порівняння: за аналогічний період попереднього сезону експорт українського яблука в ЄС ледь перевищував 1 тис. тонн, причому в даному випадку мова йшла про фрукти для подальшої переробки.

- РЕКЛАМА -
  • Всього ж за 7 місяців сезону-2017/18 Україна експортувала 21 тис. тонн яблук, що в 2,3 рази більше, ніж з липня по січень минулого сезону. Тільки в січні попереднього року експорт українського яблука досяг 4,2 тис. тонн, тим самим перевищивши показник за аналогічний місяць роком раніше в 1,8 рази.

    Головним покупцем українського яблука залишається Білорусь, яка також активно нарощує обсяги імпорту цієї продукції. За липень-січень нинішнього сезону Україна відвантажила в зазначеному напрямку 11,4 тис. тонн яблук, що в 1,6 рази більше, ніж за аналогічний період попереднього сезону.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.