ТОП-5 українських експортерів молочної продукції

5326

Експорт молочних продуктів з України у липні 2017 року у грошовому вираженні склав $23,6 млн, що у 5 разів більше, ніж у липні минулого року.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Agravery.

Про це повідомив аналітичний департамент Ради з питань експорту продовольства (UFEB).

У липні традиційно головними експортними групами залишалися вершкове масло (41% експортної виручки) та молоко і вершки згущені (36%).

 • Експорт сирів приніс 11% виручки, молочної сироватки — 8%, молока та вершків незгущених — 3%, кисломолочної продукції — 1%.

  Сумарний обсяг експорту в розрізі товарних позицій за кодами УКТЗЕД

  Першість в експорті сухого молока та вершків у липні належала трейдинговій компанії «”ТЕП” Вертикаль» (13,5% експорту в натуральному вираженні). За нею розташувалися «Вінницький молочний завод “Рошен”» (10,9%), «Білоцерківська агропромислова група» (7,5%), «Ружин-молоко» (5,3%) та «Веселинівський завод сухого знежиреного молока» (4,1%). Таким чином, п’ять найбільших експортерів забезпечили 41,3% поставок сухого молока та вершків за кордон у липні.

  ТОП-5 експортерів масла, які забезпечили 35,9% експорту, має такий вигляд:

  1. «ВМЗ “Рошен”» (11%);
  2. «Старокостянтинівський молочний завод» (8,1%),
  3. «Радивилівмолоко» (6%),
  4. «Альма-Віта» (5,5%),
  5. «Тернопільський молокозавод» (5,3%).

  П’ять основних експортерів сиру в липні відвантажили за кордон майже 80% від усього обсягу поставок з України. Зокрема, «Бель Шостка Україна» — 31,6%, «Комо-Експорт» — 21,4%, «Мілкіленд Інтермаркет» — 9,5%, «Лакталіс-Україна» — 9,2%, «Клуб Сиру» — 8,2%.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.