Томашпільський цукровий завод відновив роботу

2306
Фото: Укрцукор

«Томашпільський цукровий завод» (ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина») 30 серпня почав переробку цукрових буряків.

У планах підприємства – виготовити понад 30 тис. цукру в цьому сезоні, говориться в повідомленні НАЦУ «Укрцукор». Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Агропортал.

«Плануємо провести не менше 35-40 тис. тонн цукру, але ще рано про це говорити, оскільки буряк ще росте і накопичує цукор, тому ми не можемо до кінця спрогнозувати вал виробництва продукції», – коментує генеральний директор ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» Юрій Мороз.

Як зазначається, нещодавно була збільшена потужність заводу – з 2 до 2,4 тис. тонн переробки цукрових буряків в день, а також проведена модернізація комплексу.

«У цьому році ми працювали над удосконаленням ТЕЦ, що працює на альтернативних видах палива: займалися підвищенням ефективності спалювання, випуском димових газів. Також, побудували новий склад для зберігання продукції на 6 тис. тонн, проводили заходи по зменшенню споживання водних ресурсів, підвищення рівня системи автоматизації та ін.», – пояснює Мороз.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here