Томашпільський цукровий завод відновив роботу

2529
Фото: Укрцукор

«Томашпільський цукровий завод» (ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина») 30 серпня почав переробку цукрових буряків.

У планах підприємства – виготовити понад 30 тис. цукру в цьому сезоні, говориться в повідомленні НАЦУ «Укрцукор». Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Агропортал.

«Плануємо провести не менше 35-40 тис. тонн цукру, але ще рано про це говорити, оскільки буряк ще росте і накопичує цукор, тому ми не можемо до кінця спрогнозувати вал виробництва продукції», – коментує генеральний директор ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» Юрій Мороз.

Як зазначається, нещодавно була збільшена потужність заводу – з 2 до 2,4 тис. тонн переробки цукрових буряків в день, а також проведена модернізація комплексу.

«У цьому році ми працювали над удосконаленням ТЕЦ, що працює на альтернативних видах палива: займалися підвищенням ефективності спалювання, випуском димових газів. Також, побудували новий склад для зберігання продукції на 6 тис. тонн, проводили заходи по зменшенню споживання водних ресурсів, підвищення рівня системи автоматизації та ін.», – пояснює Мороз.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.