Сумський молочний завод “Мілкіленд” отримав дозвіл на експорт в ЄС

3454

Сумський молочний завод, що входить до складу “Мілкіленд”, молочної групи з активами в Україні, РФ і Польщі, отримав дозвіл на експорт молочної продукції в Європейський Союз.

Згідно з матеріалами на сайті Європейської комісії, відповідний дозвіл вступає в силу з 12 вересня 2017 року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УкрАгроКонсалт.

Крім того, дозвіл на експорт рибної продукції в ЄС отримали ТОВ “Буський консервний завод” (Львів) і ПП “ікорному дім” Бестер “(Київська обл.). Дозвільний документ дійсний також з 12 вересня.

Всі три підприємства направили відповідні запити в липні цього року.

 • Група компаній “Мілкіленд” – один з найбільших виробників молочної продукції на ринку України. Її виробничі потужності в Україні, Росії, Польщі можуть переробляти 1,33 млн т молока на рік. В Україні загальне поголів’я великої рогатої худоби складає 4,9 тис. Голів, в тому числі молочне стадо – 1,77 тис. Голів. В Україні компанія також обробляє 17 тис. Га землі.

  В Україні групі “Мілкіленд” належить 10 заводів, що виробляють широкий асортимент молочної продукції, в тому числі сири, свіжі молочні продукти і масло, які реалізуються під торговими марками “Добряна” і “Коляда”.

  У РФ “Мілкіленд” виробляє молочні продукти під торговою маркою “Останкінська” на ВАТ “Останкінський молочний комбінат”.

  Влітку 2012 року “Мілкіленд” придбав Мазовецький сироробний завод Ostrowia в Польщі, на початку 2013 року – ВАТ “Сировар” в РФ.

  ПП “ікорному дім” Бестер “засноване в 2011 році. Підприємство займається вирощуванням осетрів різних видів і виробництво осетрової (чорної) ікри преміального класу.

  За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб (ЄДР), власниками є Дмитро Рудковський та Антон Яременко.

  ТОВ “Буський консервний завод” спеціалізується на виробництві м’ясних паштетів, фруктових соків, переробленні та консервуванні риби, ракоподібних та молюсків.

  Згідно ЄДР, кінцевими бенефіціарами є Олександр Лапшин і Володимир Ознавец.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.