Сумська облрада виділила 153 тис грн для відновлення популяції осетрових

2322

За підтримки Сумської обласної державної адміністрації, депутатського корпусу Сумської облради, начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Сумській області, в рамках обласного бюджету, виділено 152,7 тис грн. для відтворення популяції прісноводної стерляді.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Державного агентства рибного господарства України.

Кошти направлено на зариблення водойм області в рамках Програми охорони навколишнього природного середовища Сумської області на 2016-2018 рр. Процедура закупівлі рибопосадкового матеріалу проводилась через систему Prozorro.

 • За участю голови Сумської обласної державної адміністрації, директора Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації, начальника відділу іхтіології та регулювання рибальства Управління Державного агентства рибного господарства у Сумській області, в.о. директора Гетьманського національного природного парку було здійснено вселення 25 тисяч мальків стерляді. Зариблення відбулось на вибраних ділянках річки Ворскла, в межах Гетьманського національного природного парку, на території Тростянецького, Охтирського, Великописарівського районів Сумської області.

  Нагадаємо, стерлядь занесена до Червоної книги України, Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи та природних ресурсів, Бернської та Боннської конвенцій, Європейського червоного списку. Це єдиний прісноводний представник осетрових риб у сучасній іхтіофауні України.

  З метою збереження популяції стерляді Сумський рибоохоронний патруль буде здійснювати суворий контроль, слідкувати за повною забороною на вилов, проводити інформаційно-роз’яснювальні роботи серед населення задля попередження випадків браконьєрства.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.