США та Сінгапур інвестують 300 млн доларів в АПК та перевалку в Одеській області

3257
Перевантажувальний комплекс у Запорізькій області

Інвестиції з боку компаній “Дельта Вілмар СНД” й “Грейн Агро Інвест” в проекти по будівництву олійноекстракційних заводів (МЕЗ), зерновий термінал та перевалочні потужності в Одеській області можуть скласти 300 млн доларів

За словами радника голови Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Костянтина Чижика, відповідний тристоронній меморандум у вівторок, 10 жовтня, підписали глава Одеської ОДА Максим Степанов, директор “Дельта Вільмар СНД” Андрій Романцов і директор “Грейн Агро Інвест” Сергій Тормосов

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна

Інвестори з Сінгапуру та США побудують в Лиманському районі Одеської області два нових олійноекстракційних заводу, зерновий термінал і перевалочні потужності. Загальний обсяг інвестицій в проекти складе близько 300 млн доларів, що забезпечить більш 500 нових робочих місць, – сказав Чижик.

Компанія “Дельта Вілмар СНД” розширить своє виробництво і побудує новий МЕЗ загальною потужністю переробки понад 600 тис. тонн в рік, а також причал з перевалки олії і шроту пропускною спроможністю до 3 млн тонн на рік. За підсумками інвестпроекту компанії буде створено близько 200 нових робочих місць і близько 500 млн гривень надходжень до бюджету щорічно.

 • Компанія з американськими інвестиціями “Грейн Арго Інвест” побудує комплекс зі зберігання та перевалки зерна, а також МЕЗ. Пропускна здатність нового причалу складе до 3 млн тонн на рік. Інвестпроект створить близько 300 нових робочих місць.

  ТОВ “Дельта Вілмар СНД” створено в 2004 році. Спеціалізується на виробництві масложирової продукції і інгредієнтів для хлібобулочних, кондитерських виробів і молочних продуктів на заводі в Південному (Одеська область). Компанії належить комплекс з перевантаження та переробки тропічних олій в порту Южний з пропускною спроможністю 2,1 тис. тонн наливної продукції на добу і 0,75 тис. тонн пакетованому продукції, а також резервуарний парк місткістю 100 тис. тонн.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.