Протягом року Україна збільшила експорт замороженої малини у три рази

2174

Липень цього року відзначився рекордними показниками експорту замороженої малини. За місяць з нашої країни вивезли більше 900 тонн продукції. Це в кілька разів більше, ніж за той же місяць минулого року

З початку року вітчизняні виробники відправили на експорт більше 3,5 тис.тонн замороженої малини. Їм вдалося перевершити минулорічні показники в три рази.

Цей сезон експорту замороженої малини стане рекордним. Головну роль у формуванні цін на продукцію цього типу грає зовнішній попит, який залишається досить високим. Популярність української малини підігріває поганий урожай ягід в країнах ЄС, які вважаються одними з найбільших виробників ягоди.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЕвроАгроТрейд.

- РЕКЛАМА -
  • Левова частка експорту малини доводиться на Польщу, яка займає 60% всього зовнішнього українського ринку. Експортні ціни на малину залежать від розміру замовленої партії і, безпосередньо, якості самих ягід. В середньому вони знаходяться в діапазоні від 18 до 25 грн / кг.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here