Право експорту до Євросоюзу отримали вже 287 українських підприємств

2106

Ще одне українське підприємство з виробництва молокопродуктів отримало право експорту своєї продукції на ринок Європейського Союзу

Тепер в країни Європейського Союзу мають право експорту 287 українських підприємств, в тому числі 107 виробників харчових продуктів, зокрема, виробники м’яса птиці, риби, меду, яєць, молока і молочних продуктів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на державну службу України з питань безпечності харчових продуктів тазахисту споживачів.

Повідомляється, що також право на експорт в Євросоюз отримали 180 підприємств-виробників нехарчових продуктів тваринного походження, таких як пухо-пухову сировину, шкури, корми для непродуктивних тварин, субпродукти нехарчові, племінний матеріал, інші нехарчові продукти тваринного походження.

  • Раніше повідомлялося, що ще чотири українських підприємства з виробництва харчових продуктів тваринного походження отримали право експорту на ринок Європейського Союзу.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here