Право експорту до Євросоюзу отримали вже 287 українських підприємств

2106

Ще одне українське підприємство з виробництва молокопродуктів отримало право експорту своєї продукції на ринок Європейського Союзу

Тепер в країни Європейського Союзу мають право експорту 287 українських підприємств, в тому числі 107 виробників харчових продуктів, зокрема, виробники м’яса птиці, риби, меду, яєць, молока і молочних продуктів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на державну службу України з питань безпечності харчових продуктів тазахисту споживачів.

Повідомляється, що також право на експорт в Євросоюз отримали 180 підприємств-виробників нехарчових продуктів тваринного походження, таких як пухо-пухову сировину, шкури, корми для непродуктивних тварин, субпродукти нехарчові, племінний матеріал, інші нехарчові продукти тваринного походження.

 • Раніше повідомлялося, що ще чотири українських підприємства з виробництва харчових продуктів тваринного походження отримали право експорту на ринок Європейського Союзу.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.