Під Херсоном у Дніпро випустили малька стерляді

1855

Виробничо-експериментальний Дніпровський осетровий рибовоспроізводственний завод ім. академіка С.Т. Артющик протягом тижня, з 26.06 до 03.07, здійснював випуск малька стерляді у річку Дніпро.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Любимый Херсон“.

Було випущено понад 1.5 млн мальків, вагою від 1.5 до 3 грам. Директор НПП «Нижньодніпровський» Олексій Чачибая разом з депутатами облради, представітеямі місцевої ради був членом спостережної комісії з випуску малька стерляді в природні водойми. За словами працівників заводу, мальок легко приживається в нових умовах, тому що його харчова база з народження була абсолютно природною і відповідною звичайним природним умовам. Єдиною загрозою «підростаючому поколінню» можуть стати хижі види риб (судак, щука, окунь). Але втрати не перевищать 10-20% від загальної кількості випущеного поголів’я.

- РЕКЛАМА -
 • Виконані зариблення здійснювалося планово за бюджетні кошти міністерства АПК України.

  Подібне зариблення лише невелика частина від того, що необхідно на даний момент. Здійснювати подібні заходи необхідно в набагато більших обсягах, залучаючи недержавні кошти приватних інвесторів, – підкреслив директор нацпарку Олексій Чачибая.

  Як повідомив виданню депутат Роман Педченко, який теж був на цьому важливому заході, до акції зариблення прісоеднінілісь депутати облради і воїни АТО, які активно допомагають боротися з браконьєрством на нижньому Дніпрі:

  Ми прийшли до висновку, що депутатський корпус та громадськість відтепер будуть постійно брати участь у всіх процесах, пов’язаних з зарибненням водойм, починаючи з моменту отримання відповідальними підприємствами коштів з бюджету України, – сказав він

  This slideshow requires JavaScript.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.