Перша настільна гра про аграрний бізнес України «LATIFUNDIA»

4595

Сайт Latifundist.com за підтримки компаній BASF, Limagrain, Massey Ferguson представляє захоплюючу гру «LATIFUNDIA. Аграрна бізнес-гра».

LATIFUNDIA — це настільна гра, навчальна основам агробізнесу в Україні.

Гра починається з поля «Посівна». У процесі ви можете купувати і продавати Аграрні активи (Агрохолдинги, Фермерські господарства, Порти, Заводи), будувати Ферми і Елеватори. Ваш капітал буде залежати від інвестицій в земельний банк і активи, а також від угод з іншими гравцями.

 • Ви зможете провести посівну кампанію, купити агрохолдинг, опинитися в «Зоні карантину» або випробувати свою удачу на «Дні поля». До того ж, ви дізнаєтеся про всі проблеми і процеси, з якими доводиться справлятися латифундистам кожен день.

  Розташування агрохолдингів на поле базується на даних рейтингу «ТОП 100 латифундистів України» на сайті Latifundist.com в момент випуску гри «LATIFUNDIA. Аграрна бізнес-гра» (грудень 2016 р.)

  Керівник проекту Уляна Корякіна розповіла, що проект задумувався більше трьох років тому, але реальну потребу ринку компанія побачила в цьому році.

  Проект ми задумали більше трьох років тому, але реальну потребу ринку побачили в цьому році. На початку роботи над проектом перед нами стояло завдання вмістити весь агробізнес України в одну коробку! Хоча в перших пробних іграх ми відчули, що це не просто гра, а справжній бізнес симулятор. Але найважливіше, нами керувало бажання принести трохи тепла і затишку в кожен дім та офіс, куди потрапить ця гра. Аграрії гідні того, аби спеціально для них створювалися такі речі, — зазначила Уляна Корякіна.

  Виконавчий директор Latifundist Media Тетяна Приходько додала, що ця гра заснована на реальних бізнес-процесах, які відбуваються з компаніями на ринку України кожен день.

  Наша місія, як видання, допомагати аграріям інформацією в будь-якому її форматі. Тому зараз ви бачите все більше наших проектів, які віддають данину сільському господарству. Ця гра заснована на реальних бізнес-процесах, які відбуваються з компаніями на ринку України кожен день. Ви потрапляєте в цю сферу з перших хвилин гри. Сподіваємося, що кожен відкриє для себе нове сприйняття бізнес-процесів, виконає свої таємні комерційні бажання і насичено проведе час з рідними людьми, — повідомила Тетяна Приходько.

  Головний редактор Latifundist.com Наталія Кисельова відзначила, що зі свого боку Latifundist.com готовий проводити чемпіонати справжніх представників агрохолдингів і фермерських господарств і показувати це на сторінках видання. І нехай переможе найсильніший!

  Гру створили завдяки спонсорській підтримці компаній «Лімагрейн Україна», BASF, Massey Ferguson.

  Ми вирішили підтримати проект «LATIFUNDIA. Аграрна бізнес-гра», бо сподіваємося, що кожен аграрій в процесі гри знайде для себе щось корисне і нове. Приємної гри!», — розповіли в компанії« Лімагрейн Україна.

  Представники Massey Ferguson відзначили, що сподіваються, що під час гри їх техніка допомагатиме в досягненні перемоги.

  У сучасному світі значення сільського господарства неможливо переоцінити. Необхідність у культивуванні рослин невпинно зростає, як і підвищуються вимоги до їх якості. Вирощування високоякісних культур вимагає значних зусиль, терпіння і відповідальності кожного аграрія. Це кропітка праця, результат якої людство відчуває кожен день. Сподіваємося, що гра допоможе іноді розбавляти насичені робочі будні і створювати добрі емоції і спогади між людьми, чиїх рук потрібно віддавати хвалу кожен день за їх працю, — повідомили в компанії BASF.

  Починаючи з 24 січня гру можна купити в магазині стильних аграрних штучок LatifundiMag.com.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.