“Олір Резорсіз” побудує в Україні маслозавод

4041

Один з найбільших експортерів соняшникової олії “Олір Резорсіз” побудує в Україні завод.

Один з найбільших експортерів соняшникової олії “Олир Резорсіз” реалізує проект з будівництва маслоекстракційного заводу. Про це заявив начальник управління розвитку бізнесу та маркетингу “Олір Резорсіз” Володимир Литвиненко в інтерв’ю “АПК-Інформ”, передає повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ABCnews.

За його словами, компанія реалізує ряд великих проектів: днопоглиблення, будівництво нового парку резервуарів, покупка нового устаткування для лабораторії якості.

Окремо хотілося б відзначити проект з будівництва МЕЗ. Будівництво можливо на території, що безпосередньо прилягає до терміналу. Реалізація проекту дозволить створити синергію між виробництвом і відвантаженням масла на експорт шляхом зниження витрат на логістику, – сказав Литвиненко, зауваживши, що зараз йде пошук інвестора для реалізації даного проекту.

Компанія “Олір Резорсіз” є одним з лідерів по перевалці наливних вантажів в Україні. Обсяг перевалки найбільшого логістичного хаба, розташованого в м Іллічівськ, становить близько 1 млн т на рік.

- РЕКЛАМА -
  • Термінал включає в себе 37 наземних резервуарів місткістю від 1 000 до 5 000 м. Одноразово: зберігання; злив ж/д цистерн – 50 в добу; слив автоцистерн – 80 в добу; розміщення – 150 ж/д цистерн на власних ж/д шляхах загальною довжиною до 4 300 м; стафіровочний комплекс: розміщення 200 контейнерів під відвантаження флексітанк.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.