Німецький аграрій відкрив в Україні першу навчальну органічну ферму

1806

Ферма буде виконувати, перш за все, демонстраційну функцію: українським аграріям покажуть, як вирощувати продукцію без застосування хімічних засобів

В Івано-Франківській області фермер з Німеччини Міхаель Дильман відкрив першу в нашій країні ферму з виробництва органічної продукції.

Така ферма є новинкою для України, розповів німецький аграрій в інтерв’ю аграрному виданню «Інфоіндустрія». Передає UBR.

 • За словами Міхаеля Дільмана, цільова аудиторія його господарства – не тільки фермери, але й всі учасники ринку органічної продукції.

  Для німецького фермера важливо донести інформацію про органічне виробництво і до переробників, і до торговців, і до споживачів кінцевої продукції, щоб ті зрозуміли, як вона проводиться.

  На нашій демонстраційній фермі в Україні своїм прикладом хочемо показати малим і середнім фермерам, як працювати на землі з органічної технології без застосування хімії або біозасобів. Ми ставимо також на меті ділитися досвідом просування органічної продукції до кінцевого споживача, – говорить Міхаель Дильман.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.