«Ніка-Тера» відкриває комплекс з перевалювання рослинних олій

2137

Морський термінал «Ніка-Тера» (Миколаїв), що входить до Group DF, починає перевалювання нового для порту виду вантажів – рослинних олій.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroTimes.

Ми вводимо в експлуатацію новий вантажний район (№ 4), спеціалізацією якого буде виключно перевалювання наливних вантажів, – зазначила голова «Ніка-Тера» Наталія Дворник. – Вже у вересні плануємо приймати перші партії соняшникової олії, далі – розвивати перевалювання олій з інших культур, таких, як ріпак і соя.

Сума інвестицій у комплекс не розголошується.

За словами Наталії Дворник, наразі цей комплекс є одним із найсучасніших і технологічних в Україні. Пропускна здатність перевантажувального комплексу оцінюється в 500 тис. тонн наливних вантажів на рік, але в планах – подальше збільшення його потужностей.

 • Олієперевалювальний комплекс об’єднує три технологічні парки, що складаються з 18 резервуарів з обсягом одноразового роздільного або загального зберігання 33 тис. тонн. Для перевалювальних робіт з автомобільного та залізничного транспорту зведені естакади, розраховані на одночасне розвантаження п’яти залізничних і чотирьох автомобільних цистерн. Комплекс оснащений чотирма автономними насосними станціями, що забезпечують оперативність зливу цистерн – до 20 хв./цистерна.

  Як зазначає начальник порту Алім Агакішіев, перевалювання рослинних олій є перспективним напрямком портового бізнесу.

  Українські аграрії продовжують нарощувати обсяги експорту олії. Відповідно прогнозується зростання ринку перевалювання цього продукту. Крім того, аграрії та трейдери, які вже є нашими ключовими клієнтами у перевалюванні зернових, також працюють в сегменті рослинних олій, – додав він.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.