Нідерланди активізують взаємодію з Україною в аграрній сфері

2276

20 липня 2017 року в Києві на новоствореній Нідерландсько-українській діловій раді було задекларовано наміри щодо активізації українського експорту в Нідерланди, а також збільшення поставок нідерландських агротехнологій в Україну.

Повідомляє Національний промисловий портал.

З боку Нідерландів до ради увійшли представники 15 бізнес-асоціацій, котрі представляють 1,5 тис. нідерландських компаній.

 • З боку української частини — представники українського бізнесу. Головою української частини Ради обрано Олексія Павленка.

  Нідерланди вже постачають та зацікавлені у збільшенні поставок в Україну сучасних аграрних технологічних рішень — у тваринництві, зрошенні, сільгосптехніці. Що зовсім не дивно, адже за рівнем продуктивності та інтенсивності сільського господарства ця країна посідає перші позиції в світових рейтингах, — підкреслив у ході установчого засідання ради Олексій Павленко

  За словами віце-президента УСПП, координатора Центру підтримки експорту Дениса Краснікова, Нідерланди зацікавлені в експортних поставках українських продуктів харчування. Центр підтримки експорту при УСПП вже допомагає українським виробникам продуктів харчування потрапити на полиці голландських підрозділів мереж супермаркетів.

  На даний момент в Україні працює 350 голландських компаній (більш ніж половина — у сфері АПК) і ще 150 зі спільним нідерландсько-українським капіталом. З 2016 року український експорт до Нідерландів склав близько $1 млрд. Нідерландський імпорт в Україну становив $548 млн.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.