Нідерланди активізують взаємодію з Україною в аграрній сфері

2278

20 липня 2017 року в Києві на новоствореній Нідерландсько-українській діловій раді було задекларовано наміри щодо активізації українського експорту в Нідерланди, а також збільшення поставок нідерландських агротехнологій в Україну.

Повідомляє Національний промисловий портал.

З боку Нідерландів до ради увійшли представники 15 бізнес-асоціацій, котрі представляють 1,5 тис. нідерландських компаній.

- РЕКЛАМА -
 • З боку української частини — представники українського бізнесу. Головою української частини Ради обрано Олексія Павленка.

  Нідерланди вже постачають та зацікавлені у збільшенні поставок в Україну сучасних аграрних технологічних рішень — у тваринництві, зрошенні, сільгосптехніці. Що зовсім не дивно, адже за рівнем продуктивності та інтенсивності сільського господарства ця країна посідає перші позиції в світових рейтингах, — підкреслив у ході установчого засідання ради Олексій Павленко

  За словами віце-президента УСПП, координатора Центру підтримки експорту Дениса Краснікова, Нідерланди зацікавлені в експортних поставках українських продуктів харчування. Центр підтримки експорту при УСПП вже допомагає українським виробникам продуктів харчування потрапити на полиці голландських підрозділів мереж супермаркетів.

  На даний момент в Україні працює 350 голландських компаній (більш ніж половина — у сфері АПК) і ще 150 зі спільним нідерландсько-українським капіталом. З 2016 року український експорт до Нідерландів склав близько $1 млрд. Нідерландський імпорт в Україну становив $548 млн.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here