Названі ТОП-10 українських експортерів борошна

2856
мука
Фото з вільних джерел

Підприємства, що увійшли в ТОП-10 експортерів в липні-вересні 2017 році відвантажили 87% від загального 3-місячного обсягу експорту.

І це за тієї умови, що поставки на зовнішні ринки здійснювало понад 110 підприємств. Якщо порівняти з минулим сезоном, то відвантаження на експорт здійснювали 88 підприємств України, а експортери, що увійшли в ТОП-10, відвантажили 81% від усього загального обсягу. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на hipzmag.

З початку сезону ТОП-10 найбільших експортерів борошна змінився незначно. «Хмельницьк-млин», наприклад, міцно зміцнився в цій десятці і є всі підстави припускати, що підприємство буде невпинно прагнути до лідерства.

На поточний момент ТД «Новаагро» займає перше місце. Друге належить Вінницькому КХП №2. На третій позиції вже згадане підприємство «Хмельницьк-млин». А ось ДПЗКУ істотно знизила обсяги експорту. Повернувся до лав ТОП-ових експортерів і «Аграрний фонд». Зараз він на 6 місці, але підприємство планує щомісяця відвантажувати значні обсяги власної продукції та розглядатись рейтингу.

Фото: hipzmag.com

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.