Названі ТОП-10 українських експортерів борошна

2754
мука
Фото з вільних джерел

Підприємства, що увійшли в ТОП-10 експортерів в липні-вересні 2017 році відвантажили 87% від загального 3-місячного обсягу експорту.

І це за тієї умови, що поставки на зовнішні ринки здійснювало понад 110 підприємств. Якщо порівняти з минулим сезоном, то відвантаження на експорт здійснювали 88 підприємств України, а експортери, що увійшли в ТОП-10, відвантажили 81% від усього загального обсягу. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на hipzmag.

З початку сезону ТОП-10 найбільших експортерів борошна змінився незначно. «Хмельницьк-млин», наприклад, міцно зміцнився в цій десятці і є всі підстави припускати, що підприємство буде невпинно прагнути до лідерства.

На поточний момент ТД «Новаагро» займає перше місце. Друге належить Вінницькому КХП №2. На третій позиції вже згадане підприємство «Хмельницьк-млин». А ось ДПЗКУ істотно знизила обсяги експорту. Повернувся до лав ТОП-ових експортерів і «Аграрний фонд». Зараз він на 6 місці, але підприємство планує щомісяця відвантажувати значні обсяги власної продукції та розглядатись рейтингу.

Фото: hipzmag.com

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here