Названі найбільші експортери українського цукру

1732

Дві екзотичні держави найбільше купують український цукор.

Українські виробники на 19% знизили поставки цукру за кордон, в порівнянні з березнем і експортували 72,4 тис т цукру.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Хроніка.інфо.

- РЕКЛАМА -
 • Найбільші поставки здійснювалися в Лівії – 14,2 тис. тонн (20%); Судан – 13,1 тис. тонн (18%) і Сомалі – 12,8 тис тонн (17,6%). Також, тривали поставки в уже звичних Шрі-Ланки (10%), Азербайджану (7,6%), Грузії та Албанії (по 3,6%).

  Всього в поточному маркетинговому році (з вересня 2016) на зовнішні ринки було поставлено 684 тис. тонн цукру. Це рекордні обсяги для української цукрової галузі. Варто відзначити, що обсяг імпорту мізерний – в квітні склав 159 т, а якщо вважати по маркетинговий рік – 1 тис. тонн. Така кількість не становить жодної загрози для продовольчої безпеки і імпортований цукор використовується переважно в кондитерській сфері і має незначний попит серед споживачів, – коментує керівник аналітичного відділу НАЦУ Укрцукор Р Слана бутлі.

  За оцінками Укрцукру, в наступному році виробництво цукру зросте до 2,3-2,5 млн тонн, з урахуванням збільшення посівних площ до 330-350 тис. га.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here