Названі найбільші експортери українського цукру

1847

Дві екзотичні держави найбільше купують український цукор.

Українські виробники на 19% знизили поставки цукру за кордон, в порівнянні з березнем і експортували 72,4 тис т цукру.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Хроніка.інфо.

 • Найбільші поставки здійснювалися в Лівії – 14,2 тис. тонн (20%); Судан – 13,1 тис. тонн (18%) і Сомалі – 12,8 тис тонн (17,6%). Також, тривали поставки в уже звичних Шрі-Ланки (10%), Азербайджану (7,6%), Грузії та Албанії (по 3,6%).

  Всього в поточному маркетинговому році (з вересня 2016) на зовнішні ринки було поставлено 684 тис. тонн цукру. Це рекордні обсяги для української цукрової галузі. Варто відзначити, що обсяг імпорту мізерний – в квітні склав 159 т, а якщо вважати по маркетинговий рік – 1 тис. тонн. Така кількість не становить жодної загрози для продовольчої безпеки і імпортований цукор використовується переважно в кондитерській сфері і має незначний попит серед споживачів, – коментує керівник аналітичного відділу НАЦУ Укрцукор Р Слана бутлі.

  За оцінками Укрцукру, в наступному році виробництво цукру зросте до 2,3-2,5 млн тонн, з урахуванням збільшення посівних площ до 330-350 тис. га.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.