Найбільший виробник органіки «Агроекологія» запустить власну переробку молока

2103

ПП «Агроекологія» планує запустити власну переробку молока.

Про це в інтерв’ю Agravery розповів генеральний директор компанії Гліб Лук’яненко.

Один з великих проектів, які ми хочемо запустити, – це власна переробка молока. Оскільки молоко є основним продуктом в структурі реалізації компанії, то хочеться забезпечити додаткову вартість і тим самим збільшити прибутковість, – говорить він.

У компанії планують почати з обсягів в одну-дві тонни на добу. «Будемо робити йогурти, на зразок грецького, і моцарелу», – зазначив Гліб Лук’яненко.

Зараз «Агроекологія» вибирає постачальників обладнання, а також чекає візит італійського технолога, який навчить робити сири.

Будемо робити ставку на органічну продукцію, але оскільки не всі наше поголів’я сертифіковане (всього 300 корів), то обсяги виробництва будемо нарощувати поступово. На даному етапі, особисто для мене, це стратегічний проект, це нове випробування для нашої компанії, – сказав Лук’яненко, додавши, що« Агроекологія »вже розробляє новий бренд.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.