На Житомирщині шукають інвестора для будівництва заводу з виготовлення соняшникової олії

2019

Як варіант, розглядають своїх партнерів з Китаю. Очільник області Ігор Гундич нещодавно провів зустріч з делегацією з міста Дачжоу Китайської Народної Республіки, де піднімалося питання будівництва заводу з виготовлення соняшникової олії.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Новини Житомира.

Більше 200 тисяч тонн за рік збирається соняшника на Житомирщині, але аграрії вимушені везти насіння в інші області. Ми навіть вже підібрали декілька місць, де можна такий завод розмістити, щоб це було економічно вигідно і виробнику, і постачальникам, – цитує Ігоря Гундича прес-служба облдержадміністрації.

Представники китайської делегації зазначили, що у них є фінанси та технічні і персональні можливості, тому вони зараз шукають сфери інвестування. Якщо соняшник буде їм економічно вигідним, то вони розглянуть цю пропозицію. Також учасники зустрічі обговорили можливості виробництва в області целюлози, обробки деревини та видобутку і обробки бурштину.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here