На Запоріжжі з’являються молочні міні-ферми

2203

На Запоріжжі проаналізували виконання бюджетної програми «Державна підтримка галузі тваринництва», обласних програм розвитку молочного скотарства в сільгосппідприємствах та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативах області на 2014—2018 роки, розвитку вівчарства в сільгосппідприємствах області на 2015—2019 роки.

Торік сільгосппідприємствам області нараховано 635 тисяч гривень за приріст поголів’я корів власного відтворення. Протягом 2016 року в ПАТ «Племзавод «Степний» Кам’янсько-Дніпровського району реконструювали та ввели в експлуатацію два свинарники-маточники на 640 голів, приміщення для дорощування поголів’я свиней на 3700 голів та свинарник-відгодівельник на 1650 голів. Повідомляє Національний промисловий портал, за матеріалами Урядового Курєра.

Крім цього, у господарстві будують корівник на 560 голів і планують у 2017 році розпочати будівництво забійного цеху сільгосптварин на 2400 голів. А в ТОВ АФ «Нива» провели реконструкцію молочної зали, придбали та встановили доїльну установку «Брацлавчанка» вітчизняного виробництва, що дало змогу полегшити працю доярок та отримувати молоко лише вищого гатунку.

 • У межах проекту «Партнерство заради інновацій «Розвиток сімейних ферм, об’єднаних у сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи», що реалізує Міжнародний благодійний фонд «Добробут громад», завершено будівництво та відкрито дві сімейні молочні міні-ферми на 40 голів у Токмацькому районі.

  А загалом торік у Запорізькому регіоні реконструювали та збудували 10 сімейних молочних міні-ферм. Загальна вартість реалізованих інвестиційних проектів становить 10,5 мільйона гривень, додатково в сільській місцевості створено 47 нових робочих місць.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.