На Полтавщині розвиватимуть садівництво в навчальних закладах

1873

У Полтавській області планують підтримувати сади-ягідники при навчальних закладах. Частина коштів на відповідні заходи за інформацією Департаменту агропромислового розвитку Полтавщини вже виділені – близько 100 тис. грн.

«Навчальні заклади, які знаходяться на балансі обласної ради, розвивають садівництво. Пирятинський район прийняв рішення: при кожній базовій школі за рахунок місцевих бюджетів посадити сади. І вони розраховують на підтримку з обласного бюджету », – повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов. – повідомляє kurkul.com.

Наприклад, в 2016 року на території Решетилівського ліцею разом з фермерськими господарствами висадили майже 1,7 га ягідників. На це витратили 167 тис. Грн. Однак в 2016 році вдалося виплатити лише 42 тис. Грн. Залишок суми пообіцяли доплатити в 2017 році.


Скоро в адміністрації повинні обговорити питання про збільшення фінансування на посадки садів при школах, лікарнях та соціальних закладах.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.