На Полтавщині розвиватимуть садівництво в навчальних закладах

1823

У Полтавській області планують підтримувати сади-ягідники при навчальних закладах. Частина коштів на відповідні заходи за інформацією Департаменту агропромислового розвитку Полтавщини вже виділені – близько 100 тис. грн.

«Навчальні заклади, які знаходяться на балансі обласної ради, розвивають садівництво. Пирятинський район прийняв рішення: при кожній базовій школі за рахунок місцевих бюджетів посадити сади. І вони розраховують на підтримку з обласного бюджету », – повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов. – повідомляє kurkul.com.

Наприклад, в 2016 року на території Решетилівського ліцею разом з фермерськими господарствами висадили майже 1,7 га ягідників. На це витратили 167 тис. Грн. Однак в 2016 році вдалося виплатити лише 42 тис. Грн. Залишок суми пообіцяли доплатити в 2017 році.


Скоро в адміністрації повинні обговорити питання про збільшення фінансування на посадки садів при школах, лікарнях та соціальних закладах.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.