На Херсонщині розпочали будівництво заводу з виробництва високоякісних хімічно чистих добрив

3396
 • ТОВ «ТерраТарса Україна» розпочала будівництво комплексу з виробництва добрив у місті Каховка.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Херсонської ОДА.

  Інвестиційний проект, вартістю 18,3 млн доларів США, передбачає будівництво комплексу для приймання, зберігання, змішування та фасування мінеральних добрив, що включає в себе:

  • сучасну агрохімічну лабораторію;
  • складські приміщення площею 13 000 м2;
  • завод з виробництва високоякісних хімічно чистих добрив за стандартами SQM:
  • рідкі мінеральні добрива (3 млн л/рік);
  • кристалічні мінеральні добрива (15 000 т/рік).

  Першу чергу заводу з виробництва рідких добрив потужністю 60 тис літрів в день (100 тис літрів буферного зберігання) планується ввести в експлуатацію у грудні 2018 року. Обсяг інвестицій становить 7 млн доларів США.

  Реалізація такого масштабного проекту потребує підтримки місцевої влади на кожному етапі впровадження, тому було вирішено укласти Меморандум про співпрацю між обласною державною адміністрацією і товариством «ТерраТарса Україна» та створити робочу групу із супроводження будівництва комплексу, до складу якої входять представники місцевих органів влади та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Це дозволить у рамках чинного законодавства усунути будь-яку проблему в процесі будівництва.

  Підписати Меморандум планується під час Міжнародного форуму «Таврійські горизонти», який відбудеться 21 вересня у Києві.

  Голова райдержадміністрації Валерій Салтиков запевнив, що місцева влада гарантує всебічне сприяння розвитку підприємств на Каховщині.

  18 вересня відбулося символічне залиття бетонної основи дало старт будівництву комплексу ТОВ «ТерраТарса Україна».

  Опубліковано Андрієм Гордєєвим Вівторок, 18 вересня 2018 р.